Mostrami.pl w gronie Partnerów Złotej Nitki 2013 !

Mostrami.pl –  nowoczesny, elegancki sklep internetowy oferujący najwyższej jakości ubrania, buty i dodatki najlepszych polskich projektantów dołączył do grona Partnerów tegorocznej Złotej Nitki !

Mostrami.pl powstało z myślą o kobietach nowoczesnych, otwartych, zainteresowanych modą, poszukujących inspiracji i pragnących sprawić sobie przyjemność. To także perfekcyjnie zdefiniowana filozofia marki, za którą stoją wartości realizowane w każdym aspekcie prowadzonych działań, a wśród nich: jakość, inspiracja, przyjemność, bliskość i bezpieczeństwo. Mostra Mi – z włoskiego oznacza Pokaż Mi! Nazwa elegancka i prosta w wymowie, a co za tym idzie łatwa do zapamiętania, idealnie odzwierciedla jednocześnie założenia strategiczne brandu. Chcemy przybliżać konsumentom polską modę, inspirować oraz zachecać do zakupów w atmosferze radości i komfortu.

Strona zaprojektowana przez sławnego polskiego artystę grafika, Andrzeja Pągowskiego jest nie tylko estetyczna w swym wyrazie, ale również funkcjonalna i przyjazna klientowi.

Zrzut ekranu 2013-04-22 o 10.13.26

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s