Jury 2013: Mona Kinal

Mona Kinal

Stylistka,  Dyrektor Kreatywna. Odpowiada za nadzór i koordynację całości działań związanych z funkcjonowaniem sklepu internetowego Mostrami.pl, za przygotowanie i realizację strategii sprzedaży, negocjacje i bieżącą współpracę z projektantami, stronę kreatywną projektu, w tym oprawę wizualną, zdjęcia i stylizacje, jak róxwnież za działania w obszarze komunikacji i promocji.

Posiada gruntowne doświadczenie w obszarze komunikacji. Od ponad 12 lat związana z branżą mediową, współpracowała w zakresie promocji i public relations z największymi międzynarodowymi oraz lokalnymi stacjami TV takimi jak m.in. Discovery, MTV, VIVA, Nickelodeon, NBC Universal, Zone Europa, w tym także przy największych imprezach z udziałem światowej sławy gwiazd, takich jak MTV Europe Music Awards, MTV Africa Music Awards, czy SpongeBob Expo w Moskwie, we współpracy z supermodelką Natalią Vodianova i jej fundacją The Naked Heart Foundation.

Od kilku lat pasje do mody i stylizacji realizuje doradzając artystom  w Polsce i za granicą w zakresie stylizacji i wizerunku. Stylizuje teledyski, ubiera gwiazdy na najważniejsze gale i imprezy branżowe, jak również prezenterów popularnych stacji i programów telewizyjnych, w tym m.in. prowadzącą 7. edycji You Can Dance – po prostu tańcz. Mgr Politologii Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Mgr Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Ukończyła też kursy stylizacji na Central Saint Martins College of Art and Design w Londynie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s