Wieczór emocji!

Pierwsze wyróżnienie otrzymał Damian Konieczny. Drugie wyróżnienie powędrowało z kolei do Michała Mrzygłóda. Obaj wyróżnieni projektanci dostali po 10 tys. złotych. Jury postanowiło wyróżnić jeszcze Huberta Kolańskiego. Jury doceniło kreatywność Kolańskiego.

Nagrody przyznali również sponsorzy i partnerzy konkursu. Margaret Bosenko, projektantka z Lwowa dostała miejsce w showroomie Fashion Week podczas jesiennej edycji tygodnia mody w Łodzi natomiast Kas Kryst wyróżnienie od fashionweare.com

Maciej Trzmiel, zwycięzca konkursu, został też nagrodzony przez sponsora – sklep internetowy Mostrami.pl, w którym to sklepie będzie dostępna jego kolekcja.

Pokaz na Fashion Weekend w Warszawie i publikację na portalu magazynu Rynek Mody wygrała Paulina Ptasznik. Nagrodę prezesa Centrum Konferencyjno-Wystawienniczego, w którym odbywała się impreza dostała Margaret Bosenko.

Kolekcje pokazane na Złotej Nitce oceniło jury w skład którego weszli m.in. duet Paprocki&Brzozowski, Agata Wojtkiewicz, Łukasz Jemioł i Monika Onoszko oraz Kasia Tusk i Joanna Przetakiewicz.

W 2013 roku honorową „Złotą Nitkę” dostał projektant,  absolwent ASP Łódź Wydziału Tkaniny i Ubioru i dwukrotny stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia w dziedzinie sztuki i mody – Łukasz Jemioł.

5196b38ab3bb8_o

5196b382acce4_o

5196b386081f1_o

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s