Czerwona sukienka dla Orkiestry Świątecznej Pomocy

Zachęcamy do licytacji w szczytnym celu!

Kreacja z najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła już od złotówki? Tak, to możliwe! Projektant bierze udział w charytatywnej aukcji „Czerwona sukienka”, z której dochody zostaną przeznaczone na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

OnGGHS8IDCgFS0pIxeenAoiVydLWgsLx_disp_700b

Jeszcze nie opadły emocje po ostatnim pokazie Łukasza Jemioła, a projektant już angażuje się w kolejne projekty. Od 18 grudnia można wziąć udział w charytatywnej aukcji w serwisie Allegro zorganizowanej przez Shopstory.pl. Tytuł akcji to „Czerwona sukienka”, w jej ramach będzie możliwość wylicytowania pięknej, kobiecej kreacji projektu Jemioła.

aNIiBLNOCEhurtsj5u5nMZz47bpfokkb_disp_700b

Kolor czerwony stał się tematem przewodnim najnowszej kolekcji Łukasza na sezon wiosna/lato 2014, więc tym chętniej zaangażował się w tę akcję. „To znakomity projekt, zawsze chętnie biorę udział w akcjach charytatywnych. Tym bardziej, jeśli kreacja mojego autorstwa może przyczynić się do pomocy potrzebującym” – mówi projektant.

VnTOE2H848cvizV6zBxBulZhdMLxhalC_disp_700b

W sesji promującej akcję wzieły udział modelki znane z programu „Top Model”. Łukasz Jemioł osobiście wybrał modelkę prezentującą jego suknię – Magdalenę Roman, która brała udział również w ostatnim pokazie projektanta.

YYAusqgtC4w7JN0dzICXwqdqVTO1zvHq_disp_700b

Sukienki można licytować pod adresem: http://shopstory.pl/shopstory/artykul/29810/Czerwona_sukienka. Dochód z aukcji zostanie przekazany na wsparcie 22 edycji Wielkie Orkiestry Świątecznej Pomocy.

autor: sophisti.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s