polki.pl partnerem mediowym Złota Nitka 2015!

Zrzut ekranu 2015-09-10 o 10.34.37

Polki.pl  to jeden z najdłużej istniejących na rynku internetowych portali kobiecych. Wirtualne miejsce, w którym kobiety mogą zacząć swój dzień – poznać najnowsze newsy z życia gwiazd, wydarzenia towarzyskie i kulturalne, przeczytać porady z zakresu wielu interesujących je tematów. Od wielu lat jest liderem w dostarczaniu Polkom rzetelnych, pisanych przez ekspertów informacji z wielu dziedzin życia.

Portal składa się z wielu wyraźnie wydzielonych sekcji tematycznych. Mocną strona serwisu jest dynamicznie rozwijająca się sekcja lifestylową. W działach takich jak Uroda, Moda czy Życie gwiazd poruszane są tematy związane i trendami shoppingiem, pielęgnacją i wydarzeniami z życia celebrytów. Jest to kopalnia wiedzy i inspiracji dla aktywnych, skoncentrowanych na swoim wizerunku kobiet.

polki.pl

Drugą cześć tematyczną serwisu stanowią tematy oscylujące wokół domu i rodziny, czyli wszystko co związane z wychowaniem dzieci, aranżacją wnętrza, gotowaniem czy domowymi finansami. Portal kompleksowo podejmuje wszystkie tematy,z kręgu   zainteresowań nowoczesnych, spełniających się prywatnie i zawodowo kobiet.

Polki.pl w szczególności szczyci się unikatowymi w polskim internecie fachowymi treściami, tworzonymi w oparciu o wnikliwy research, które bardzo cenią sobie użytkowniczki. Oprócz bogatych i wysokojakościowych materiałów ze wszystkich magazynów wydawnictwa Edipresse, portal ma także własną redakcję, która tworzy ciekawe i aktualne materiały na potrzeby samego serwisu. Portal jest bogaty w różne formy przekazu takie jak zdjęcia,  grafiki, kolaże, video, a także odredakcyjne raporty, konkursy i akcje.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s