Partnerzy Złota NItka 2015 – z.one concept

z_one concept Black

Założona w 1999 roku przez IIvano Panzeri, osiągnęła imponujące wyniki tworząc rozpoznawalną markę na rynku włoskim, uznaną przez ekspertów za najbardziej rozwijającą się marką ostatnich lat w sektorze fryzjerstwa.

Zrzut ekranu 2015-09-29 o 09.49.46

z.one concept, jest jednym z kluczowych graczy zarówno na rynku włoskim jak i międzynarodowym. Obecnie jej produkty sprzedawane są w ponad 40 krajach świata. Wynik ten został osiągnięty dzięki zaawansowanym badaniom technologicznym związanym z tworzeniem formuł produktów oraz kreatywnej i innowacyjnej kampanii marketingowej jak również bezustannego oraz zręcznego poświęcenia profesjonalistów, którzy dzielą się wizją oraz wytrwałością założyciela firmy.

z.one concept jest o krok ponad produkty, tworzy globalną koncepcję rozwoju, strategię komunikacji pomiędzy fryzjerami oraz ich klientami wzmacniając wizerunek salonów oraz dostarczając fryzjerom narzędzi w postaci szkoleń zarówno na stylistycznym jak i na marketingowym poziomie. z.one concept tworzy zrównoważone przedsiębiorstwo, poczynając od produktów poprzez wdrażanie strategii firmy. Globalną wizją jest stabilność, codzienna inspiracja z.one concept, praca z pasją, poświęcenie oraz dbałość, postępowanie zgodne z wytycznymi motywacyjnymi zachowując wysoki standard rozwoju.

Zrzut ekranu 2015-09-29 o 09.49.29

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s