Złota Nitka & Milan Style Academy!

Musimy pochwalić się wiadomością dotyczącą zawiązania współpracy z jedną z najbardziej znanych szkół projektowania na świecie 🙂 !

Obszar współpracy obejmuje wymianę dobrych praktyk, informacji i doświadczeń i co najważniejsze oraz promocję laureatów konkursu Złota NItka w Mediolanie!

slider_home_5-480x340-1

Ucz się, twórz i zarządzaj – wartości Akademii Stylu w Mediolanie

Akademia Stylu w Mediolanie jest jedną z najbardziej popularnych uczelni projektowania, krawiectwa i stylu na świecie, która jest zarządzana przez znanego dziennikarza, blogera, znawcę trendów i stylistę – Gianni Fontana. Akademia Stylu jest częścią znanej grupy De Amicis szkół w Mediolanie. Grupa, założona w 1923 roku oferuje szeroki wachlarz programów edukacyjnych, wyróżniających się profesjonalizmem i pasją swoich pracowników.

Jest to miejsce, gdzie talent i pasja studentów spotykają się z ogromną wiedzą, praktyką
i teorią włoskiego rzemiosła przekazywaną przez doskonałych wykładowców. Głównym celem uniwersytetu jest pielęgnowanie pasji do utrzymywania wysokiej jakości
i zdobywanie umiejętności technicznych, które są potrzebne do stworzenia własnego produktu. Akademia działa według 10 wartościowych zasad, wśród nich są między innymi: Pasja, Serce i ręce, Kreatywność, Tradycja, Doskonałość i Międzynarodowa mieszanka kulturowa

www:

Zrzut ekranu 2016-03-08 o 12.42.20

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s