Szkoły projektowania w Polsce: VIAMODA

logo viamoda

VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie jest centrum edukacyjnym kształcącym w zakresie branż kreatywnych z obszaru mody oraz sztuki kulinarnej. Te pozornie odległe płaszczyzny tematyczne mają wiele wspólnych mianowników – począwszy od otwarcia na nowe trendy i modę, dostrzeganie zmian w otaczającym nas świecie, nastawienie na niekonwencjonalne i twórcze działania przy jednoczesnym uwzględnianiu oczekiwań klientów, znajomość technik i technologii właściwych dla danej specjalności projektowej, a skończywszy na zrozumieniu aspektów biznesowych i zarządczych, warunkujących właściwe funkcjonowanie na rynku.

Szkoła prowadzi studia na kierunku Wzornictwo na dwóch poziomach kształcenia: studia I stopnia (licencjackie) oraz specjalistyczne studia podyplomowe, a także oferuje profesjonalne szkolenia dedykowane kadrze zarządzającej przemysłu odzieżowego i branży kulinarnej, pasjonatom i profesjonalistom działającym zawodowo i hobbystycznie w obszarach FASHION i FOOD.

3

VIAMODA Szkoła Wyższa kształci w oparciu o autorski program nauczania, który umożliwia kompleksowe przygotowanie specjalistów do potrzeb wymagającego rynku branż kreatywnych. Studenci zdobywają umiejętność łączenia wiedzy odnoszącej się do różnorodnych obszarów w wybranej dziedzinie. W przypadku FASHION są to m.in. procesy projektowania, kształtowanie wyczucia estetyki, szeroko rozumianej mody i trendów oraz kompetencji zarządczych i biznesowych. W efekcie czego studenci rozumieją reguły rządzące rynkiem mody i branżą kulinarną, mają zdolność kreowania i umiejętnego zarządzania marką, a także świadomie budują jej tożsamość i oryginalność. Wachlarz tych kompetencji pozwala właściwie zaplanować ścieżkę rozwoju zawodowego oraz budowania kariery.

www:

Zrzut ekranu 2016-03-09 o 17.43.52

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s