KONKURS

tło facebook-złota nitka6

27 maja odbędzie się finał konkursu Złota Nitka. W halach łódzkiego kompleksu EC1 zawalczą młodzi projektanci, którzy pierwsze kroki w profesjonalnym świecie mody postawią dzięki łódzkiemu plebiscytowi.

81 

O uczestnikach…

Wśród 11-tu projektantów, którzy dotarli do finałowej rozgrywki znaleźli się: Zuzanna Kwapisz, Dastin Poraziński, Monika Lobos, Anna Załucka Kuczera, Dagmara Stawiarska, Dagna Krzystanek, Wioletta Jagos, Aleksandra Kowalska, Anna Pawluk i Mariia Natsii.

 

W finale nie zabraknie także już utytułowanych projektantek. Do udziału w pokazie zakwalifikowały się laureatki głównej nagrody w organizowanym przez Lviv Fashion Week, z którym od wielu lat współpracuje Złota Nitka, konkursie Sabotage: Białorusinki Natalia i Tatiana Aharodnaya.

 

… i Jurorach

Tegoroczna Złota Nitka ugości dwa składy jurorskie, które ocenią finałowe kolekcje: JURY KREATORÓW, składające się z przedstawicieli świata mody i projektantów. Wśród nich Rafał Michalak i Ilona Majer z duetu MMC, Andrzej Foder, Mariusz Przybylski, Michał Szulc, Robert Karger, Hektor Świtalski, Maria Wiatrowska, Petro Nestrenko z  Lviv Fashion Week, a także JURY MEDIALNE, które będą reprezentować krytycy mody i dziennikarze Michał Zaczyński, Ewa Kosz, Gianni Fontana z Milan Style Academy, Krzysztof Grabań, Krzysztof Łoszewski, Dorota Stępniak, Maria Żyźniewska, Daria Yankowska z Lviv Fashion Week.

12640515_447172228820866_5877960282086688153_o

 O Konkursie

Międzynarodowy Konkurs dla Projektantów Ubioru ZŁOTA NITKA na dobre zaznaczył się na modowej mapie Polski. Od ponad 20-stu lat stanowi platformę spotkań dla uznanych projektantów i osób stawiających w tym zawodzie dopiero pierwsze kroki. Jego misją jest promocja obiecujących projektantów i wyróżniających się kolekcji. Konkurs na przestrzeni lat pomógł już zaistnieć takim twórcom jak Maciej Zień, Agata Wojtkiewicz, Monika Onoszko, Łukasz Jemioł, Maria Wiatrowska, Dawid Tomaszewski czy duet paprocki&brzozowski.

Tegoroczni zwycięzcy wybrani przez dwa gremia Jury otrzymają nagrody w wysokości 10 000 zł brutto oraz pomoc w promocji ich kolekcji.

Organizatorem tegorocznej edycji Konkursu Złota Nitka są Agencja PR Salt & Pepper oraz Loweevents.

 

 

 

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s