Design Thinking

„Żeby mieć dobry pomysł musisz mieć wiele pomysłów” – powiedział Linus Pauling.

Dokładnie takie motto towarzyszy finalistom Złotej Nitki 2016.

4-Urząd-Marszałkowski

Wspólnie z Urzędem Marszałkowskim promujemy Design Thinking!

Organizatorem Festiwalu Myślenia Projektowego jest Departament Promocji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

13334262_1227603317250040_112501547_o

Celem Festiwalu jest pokazanie kreatywnego potencjału regionu łódzkiego, stworzenie przestrzeni dla jego rozwoju oraz prezentacja najciekawszych, przykładów innowacyjnych projektów, które rozwiązują prawdziwe problemy, podwyższają jakość życia mieszkańców i inspirują do podejmowania kreatywnych wyzwań.

Tegoroczna edycja będzie wypełniona zagadnieniami dotyczącymi edukacji, przestrzeni publicznej oraz tworzenia nowych usług i produktów w sferze biznesu, administracji, nauczania i in.

Festiwal przyciąga ludzi, którzy dbają o swój rozwój innowacyjny, badają diagnozują problemy swoich klientów, starają się je rozwiązywać oraz wyznaczają nowoczesne trendy.

Dzięki Festiwalowi, po raz kolejny udowodnimy, że wchodząc w buty naszego odbiorcy i szanując jego potrzeby, możemy znaleźć sposoby na ich zaspokojenie

„Misja design thinking polega na przekładaniu obserwacji na zrozumienie, a zrozumienia na produkty i usługi, które czynią nasze życie lepszym.” (Tim Brown). Festiwal Myślenia Projektowego pokaże, że każdy może być kreatywny, mieć odwagę do podejmowania wyzwań, dzięki którym wykreuje prawdziwą wartość dla siebie i innych.

Reklamy